Jaké mobilní klimatizace patří mezi opravdovou špičku

Stále větší oblibě se těší mobilní klimatizace. Není se čemu divit – jsou levnější než klasická klimatizace a účinnější než obyčejný větrák. Nejsou s nimi nutné žádné stavební úpravy, čistí vzduch, snižují jeho vlhkost, jsou snadno ovladatelné a během chvíle se dají přemístit na místo, kde jsou zrovna potřeba. Stačí vyndat ven z okna hadici pro odvod teplého vzduchu a můžete chladit.

Dají se pořídit v mnoha cenových variantách a designech. Na trhu je jich tolik, že je těžké se v nich zorientovat. Přinášíme vám proto tipy na ty, o jejichž nákupu se opravdu vyplatí uvažovat.

Mobilní klimatizace SINCLAIR AMC-14P

Výrobce SINCLAIR nabízí klimatizaci, která chladí i topí, navíc se dá používat v interiéru i exteriéru. Odvlhčuje vzduch a ovládat se dá nejen pomocí ovládacího panelu, ale také pomocí dálkového ovladače. Má unikátní funkci pro řízení provozu během spánku a 24hodinový programovatelný časovač, který je možné použít pro nastavení klimatizace nebo odvlhčování.

Mobilní klimatizace SENCOR SAC MT1241C Wifi

Černý vzhled této klimatizaci sluší, do moderních interiérů je jako dělaná. I do těch větších, které mají i cca 45 m2. Má vysoký chladící výkon 12 000 BTU/h, 4 režimy provozu, 4 režimy nastavení rychlosti, odvlhčuje vzduch a nechybí ani dálkové ovládání. Kromě režimu spánku a 24h časovače s možností odloženého startu a vypnutí se dá ovládat přes Wi-Fi s aplikací Sencor HOME.

Mobilní klimatizace Sakura STAC 12 CPB/K Wi-Fi

Tuhle klimatizaci, která disponuje funkcí chlazení, ventilace a odvlhčování, si zamilujete především pro její velmi tichý provoz. Režim SLEEP zároveň umožňuje postupné snižování výkonu pro ničím nerušený spánek. Klimatizace je dále vybavena funkcí 24h časovače, což zajistí příjemné pokojové klima po jakoukoliv denní i noční dobu. Její chladící výkon 3,2kW umožňuje efektivní chlazení prostor až do velikosti 26m2. Zařízení lze zároveň ovládat pomocí WI-FI a dobrou zprávou také je, že se nemusíte starat o vylévání nádržky na kondenzát, neboť přístroj ponechává vlhkost ve vzduchu. Patří do energetické třídy A, čímž vám zajistí úsporu energie.

Klimatizace je skvělým přístrojem do každé domácnosti. Věděli jste, že klimatizace je i skvělým a úsporným přídavným topidlem?